Do poprawnych obliczeń potrzebujemy informacji:
{{getAlcoholTypeName(item.type)}} {{item.name}}
{{item.alcoholContent}} %
{{item.capacity}} ml
{{item.timeDrinking | date:'HH:mm'}}
{{item.timeDrinking | date:'yyyy-MM-dd'}}
Będziesz trzeźwy za:
{{dateTimeSober | date:'HH:mm:ss'}}
{{model.header.soberDate | date:'yyyy-MM-dd HH:mm:ss'}}
Gratuluje, jesteś trzeźwy!

Aktualny poziom promili: {{model.header.actualPromileLevel | number:2}}
Maksymalny poziom promili: {{model.header.maxPromileLevel | number:2}}
Informacje podstawowe:
Płeć: {{getGenderName()}}
Wiek: {{model.user.age}} lat
Waga: {{model.user.weight}} kg
Wzrost: {{model.user.height}} cm
Stan fizyczny:
Piłem na: {{ (data.stomachLevelOptions | filter : {'id':model.header.stomachLevel})[0].name }}
Poziom energii: {{getEnergyLevelName()}}
Gdzie piłem: {{getDrinkingPlaceName()}}
W jakim kraju piję: {{getCountryName()}}
{{model.header.maxPromileLevel | number:2}} promila

Wirtualny alkomat sprawdź poziom promili gdy tego potrzebujesz. Pamiętaj pij odpowiedzialnie, jednak gdy po imprezie zastanawiasz się jesteś trzeźwy czy nadal pod wpływem alkoholu. Możesz sprawdzić teoretyczną ilość alkoholu za pomocą akomatu wirtualnego, jednak aby mieć pewność należy zawsze zbadać się certyfikowanym alkomatem. Internetowy przelicznik alkoholu, kalkulator promili umożliwiający teoretyczne obliczenie promili po spożyciu alkoholu.

Wykres
Uwaga, ostrzeżenie:

Działanie Wirtualnego Alkomatu wskazuje potencjalny poziom alkoholu na podstawie obliczeń matematycznych. Obliczone wartości stężenia alkoholu we krwi mogą różnić się od rzeczywistych, ze względu na czynniki których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Autorzy tej strony nie biorą odpowiedzialności za żadne wypadki, zdarzenia, zniszczenia ani szkody wynikające z zastosowania Wirtualnego Alkomatu. Otrzymany wynik nie może być użyty do oceny rzeczywistej zawartości alkoholu we krwi. Każdej osobie która spożywała alkohol i chce sprawdzić rzeczywisty poziom alkoholu we krwi radzimy skorzystać z certyfikowanego alkomatu elektronicznego, lub udać się na najbliższy posterunek policji w celu pomiaru.
Aktualnie strona oraz algorytmy są w wersji Beta, mogą występować błędy w oprogramowaniu, co ma wpływ na wynik wyliczeń!

Alkomat Wirtualny - co to jest i jak działa

Choć o wirtualnym alkomacie powiedzieliśmy już wiele, to temat wciąż nie został wyczerpany. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i przygotowaliśmy kompendium wiedzy, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Z tego artykułu dowiesz się między innymi czym jest alkomat wirtualny, jak wygląda zależność wirtualny alkomat a rzeczywistość, a także poznasz nowe funkcje oferowane przez wirtualny alkomat online.

Chcesz się dowiedzieć jakie tajemnice skrywa w sobie wirtualny alkomat kalkulator promili? Zachęcamy do lektury. Poznaj wirtualny alkomat od zupełnie nowej strony. Tak dogłębnie, jak nigdy wcześniej.

Alkomat online

Zacznijmy od podstawowych kwestii. W tej części artykułu dowiesz się czym jest alkomat online kalkulator oraz poznasz tajniki jego działania. Przedstawimy Ci także instrukcję użytkowania krok po kroku i omówimy jak należy interpretować wyniki.

Alkomat online to, mówiąc najprościej, aplikacja internetowa. Służy ona do szacunkowego obliczania poziomu promili w organizmie. Tworzy ją szereg algorytmów odpowiedzialnych za prawidłowe działanie. W algorytmach zawarte są wzory matematyczne, na podstawie których dokonywane są przybliżone obliczenia.

Algorytmy przetwarzają podane przez Ciebie informacje, abyś w kilka chwil otrzymał gotowy wynik. To od algorytmów zależy poprawność rezultatu, dlatego stale je dopracowujemy. Zależy nam na tym, aby wyniki prezentowane przez alkomat online były możliwie najbardziej zbliżone do tych, które prezentują certyfikowane alkomaty.

Dla kogo tak właściwie powstał wirtualny alkomat? Dla wszystkich tych, którzy nie mają dostępu do profesjonalnego urządzenia służącego do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie. Dla tych, którzy chcą w łatwy i szybki sposób oszacować poziom promili w ich organizmie. I w końcu dla tych, którzy mają dość poszukiwania kalkulatora, który spełni wszystkie ich oczekiwania.

Ten fragment opisuje Twoją obecną sytuację? Chcesz poznać przybliżony poziom promili znajdujący się w Twoim organizmie bez wychodzenia z domu? Przejrzałeś już setki stron internetowych i nie znalazłeś odpowiedniego kalkulatora? W takim razie alkomat online to narzędzie dla Ciebie.

Kiedy przyda Ci się alkomat online? Częściej niż myślisz! Ile razy budziłeś się po imprezie i zastanawiałeś się, czy już możesz wsiąść za kierownicę, czy jeszcze nie? Ile razy po wypiciu piwa czy dwóch musiałeś jednak wyjść z domu i nie wiedziałeś, czy jechać samochodem, czy może jednak iść pieszo? Ile razy z czystej ciekawości zastanawiałeś się ile promili znajduje się w Twoim organizmie po wypiciu wieczorem dwóch piw?

No właśnie! A to tylko część sytuacji, w których możesz użyć wirtualnego alkomatu. Jest ich o wiele więcej – tu grill ze znajomymi, tam wesele kuzynki, a w międzyczasie kolacja z drugą połówką przy winie. Alkomat online sprawdzi się w każdej z tych sytuacji.

Wirtualny alkomat został stworzony w taki sposób, abyś mógł z niego korzystać z dowolnego urządzenia – bez względu na markę czy system operacyjny. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz mieć go zawsze ze sobą – na telefonie, tablecie czy laptopie.

Pewnie teraz myślisz „Fajnie, ale jak go używać?” Spieszymy z wyjaśnieniem. Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Pierwsze co musisz zrobić to przejść do strony z alkomatem online. Wystarczy, że klikniesz zakładkę „wirtualny alkomat” na górze strony.
 2. Teraz wprowadź swoje dane. Podstawowe informacje, które musisz podać to:
  • Waga
  • Wzrost
  Te dane są niezbędne do prawidłowych obliczeń.
 3. Informacje podstawowe możesz uzupełnić o płeć oraz wiek. Dzięki temu oszacowany wynik będzie dokładniejszy.
 4. Czas na dodanie wypitego przez Ciebie alkoholu. Kliknij ikonę „Dodaj swój pierwszy alkohol” i uzupełnij:
  • Rodzaj alkoholu (piwo, wino, wódka, whisky, drink)
  • Procentową zawartość czystego alkoholu znajdującą się w trunku
  • Pojemność wypitego alkoholu
  • Godzinę spożycia alkoholu
  • Opcjonalnie możesz dodać także nazwę spożytego alkoholu.
 5. Do uzupełnienia został Ci już tylko stan fizyczny. Jest to krok dodatkowy, ale alkomat online najbardziej wiarygodny będzie wtedy, gdy wprowadzisz wszystkie dane. Co jeszcze powinieneś podać?
  • Czy piłeś na pełny, w połowie pełny, czy pusty żołądek
  • Jaki był Twój poziom energii (zmęczony, normalny, wypoczęty)
  • Gdzie spożywałeś alkohol (w domu przed telewizorem, na domówce u znajomych, na imprezie tanecznej, w barze/pubie, na grillu)
  • W jakim kraju spożywałeś alkohol
 6. Gotowe! Wirtualny alkomat oszacował Twój wynik.

Pamiętaj – alkomat online dokładny wynik poda tylko wtedy, gdy podasz dane zgodne z prawdą.

Masz już swój wynik, ale co dalej? Jak go właściwie odczytywać? I po co właściwie Ci ten wykres?

Obok okienka z podstawowymi informacjami znajduje się Twój wynik w skrótowej formie. Znajdziesz tam takie informacje jak:

 • Aktualny poziom promili
 • Maksymalny poziom promili
 • Orientacyjną godzinę, o której wytrzeźwiejesz

Aktualny poziom promili to nic innego jak poziom promili, który znajduje się w Twoim organizmie w momencie oszacowania wyniku.

Maksymalny poziom promili to z kolei najwyższa wartość promili, która może znaleźć się w Twoim organizmie po spożyciu wprowadzonego przez Ciebie alkoholu.

Alkomat online poda Ci także datę i godzinę, o której powinieneś powrócić do pełnej trzeźwości. Pamiętaj jednak, że jest to orientacyjny czas i nie możesz brać go za pewnik.

Poniżej tego zestawienia znajdziesz ramkę z maksymalnym poziomem promili we krwi oraz wykres.

Wykres w obrazowy sposób pokazuje jak zmienia się poziom promili w organizmie od momentu wypicia alkoholu do momentu wytrzeźwienia.

Dzięki wykresowi będziesz mógł przeanalizować jak Twój organizm radzi sobie z wydalaniem alkoholu i ile czasu jest mu na to potrzebne.

Podkreślamy raz jeszcze, że wirtualny alkomat podaje jedynie szacunkowe wyniki. Jeśli powołasz się na alkomat online policja nie uwzględni Twoich tłumaczeń. Stworzona przez nas aplikacja ma jedynie pomagać w ocenie poziomu promili w Twoim organizmie, nie jest natomiast certyfikowanym narzędziem.

Kalkulator promili

Skoro kalkulator promili jedynie szacuje wyniki to czy można mu wierzyć? I tak, i nie. Co to znaczy?

Kalkulator promili online to doskonałe narzędzie, jeśli zależy Ci jedynie na wstępnym zorientowaniu się jaki jest Twój stan. Wynik wskaże Ci, czy powinieneś już być trzeźwy, czy może bardziej prawdopodobne jest, że alkohol znajduje się jeszcze w Twoim organizmie.

Kalkulator promili we krwi nigdy nie zastąpi pomiaru certyfikowanym alkomatem. Nie sprawdzi się więc, gdy będzie zależało Ci na 100% pewnym wyniku. Mimo tego, że obliczenia są dokładne, trzeba mieć na uwadze, że internetowy kalkulator promili w wydychanym powietrzu nie bierze w ogóle pod uwagę.

Bazuje on jedynie na wprowadzonych przez Ciebie danych. Brak jest tutaj kontaktu fizycznego, który ma miejsce w przypadku pomiarów dokonywanych za pomocą profesjonalnych alkomatów, na przykład policyjnych.

Pamiętaj – nie możesz polegać tylko na wynikach kalkulatora promili, jeśli chcesz wsiąść za kierownicę. Są to jedynie szacunki. Jeśli uznasz za pewne pomiary dokonane przez kalkulator promili kiedy mogę prowadzić, możesz się zdziwić podczas kontroli drogowej.

To oczywiście najłagodniejsza konsekwencja takiego postępowania. Na pewno nie chcesz mieć na sumieniu czyjegoś zdrowia lub życia, prawda?

W takim razie po co Ci wirtualny alkomat? Kalkulator promili alkoholowych da Ci sygnał, że warto sprawdzić wynik za pomocą certyfikowanego urządzenia.

Nie masz w domu profesjonalnego alkomatu? Nie masz ochoty inwestować kilkuset złotych w takie urządzenie? Możesz kupić jednorazowy alkotest. Tego rodzaju testy znajdziesz w aptekach, na stacjach paliw czy w supermarketach. Koszt jednej sztuki to zaledwie kilka złotych.

Kilka wydanych złotych może uratować życie Tobie lub innym osobom – nie ryzykuj, potwierdź swój wynik.

Jeśli pijesz częściej i masz trochę wolnej gotówki, możesz kupić profesjonalne urządzenie. Najtańsze wersje z sensorem półprzewodnikowym zaczynają się nawet od 100 złotych. Pamiętaj jednak, że wynik alkomatu z sensorem półprzewodnikowym łatwo zakłócić. Na poprawność pomiaru może wpłynąć na przykład niedawno zjedzony posiłek.

Bardziej wiarygodny wynik zapewni alkomat elektrochemiczny. Jego sensor nie reaguje na czynniki, które mogłyby wpłynąć na poprawność pomiaru, takie jak nikotyna czy jedzenie. Ceny za ten rodzaj alkomatu zaczynają się już w okolicach 200-300 złotych.

Wolisz informacje zebrane w syntetycznej formie? Sprawdź przygotowaną przez nas tabelę przedstawiającą wady i zalety, które posiada kalkulator promili alkoholu we krwi.

 • Zalety
 • Do korzystania wystarczy Ci urządzenie z dostępem do Internetu
 • Całkowicie bezpłatny
 • Bez konieczności zakładania konta
 • Oparty na sprawdzonych algorytmach
 • Wynik z wykresem do analizy
 • Sprawdzi się do orientacyjnego sprawdzania trzeźwości
 • Wady
 • Opiera się jedynie na obliczeniach
 • Nie bierze pod uwagę wszystkich czynników – brak bezpośredniego kontaktu z osobą badaną
 • Wynik zależy od poprawności wprowadzonych danych
 • Nie może zastąpić certyfikowanego alkomatu


Kalkulator alkoholu

Czy wiesz, że szacowanie poziomu promili w organizmie to nie jedyna funkcjonalność wirtualnego alkomatu? Wzbogaciliśmy nasze urządzenie o kalkulator alkoholowy.

Twoje wesele zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz ile alkoholu i napojów będziesz potrzebować? Do wszelkich obliczeń podchodzisz jak pies do jeża? Kalkulator alkoholu na wesele to coś dla Ciebie.

Kalkulator alkoholowy online powstał po to, aby ułatwić narzeczonym przygotowania do ich wielkiego dnia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pochłaniają one mnóstwo czasu i nerwów, po co więc zamartwiać się jeszcze alkoholem?

Jak używać kalkulatora alkoholu? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Wpisz liczbę dorosłych gości.
 2. Wpisz liczbę dzieci.
 3. Wybierz ilość wódki przypadającą na jedną osobę.
 4. Wybierz ilość osób przypadającą na jedną butelkę wina.
 5. Wybierz ilość osób przypadającą na jedną butelkę szampana.
 6. Gotowe!

Wpisanie danych zajmie Ci dosłownie chwilę. Jeśli wciąż zastanawiasz się ile wódki na wesele kalkulator obliczy to za Ciebie. Żadnych męczących obliczeń, żadnych pomyłek. Gotowy wynik szybciej niż myślisz.

Masz dobrą, ale krótką pamięć? Przed wyruszeniem na zakupy możesz wydrukować tabelę.

Chcesz zobaczyć jak działa kalkulator alkoholu w praktyce? Oto przykłady:

Wesele 1
Dane:
 • Ilość osób dorosłych: 50
 • Ilość dzieci: 15
 • Ilość wódki na osobę: 0.5 litra
 • Ilość osób na butelkę wina: 6
 • Ilość osób na butelkę szampana: 6
Wyniki:
 • Wódka: 25 litrów
 • Wino: 8 butelek
 • Szampan: 8 butelek
 • Napoje gazowane:
  • Cola: 39 litrów
  • Pozostałe: 26 litrów
 • Soki owocowe:
  • Pomarańczowe: 46 litrów
  • Pozostałe: 20 litrów
 • Woda:
  • Niegazowana: 39 litrów
  • Gazowana: 26 litrów
Wesele 2
Dane:
 • Ilość osób dorosłych: 100
 • Ilość dzieci: 20
 • Ilość wódki na osobę: 0.5 litra
 • Ilość osób na butelkę wina: 5
 • Ilość osób na butelkę szampana: 6
Wyniki:
 • Wódka: 50 litrów
 • Wino: 20 butelek
 • Szampan: 17 butelek
 • Napoje gazowane:
  • Cola: 72 litrów
  • Pozostałe: 48 litrów
 • Soki owocowe:
  • Pomarańczowe: 84 litrów
  • Pozostałe: 36 litrów
 • Woda:
  • Niegazowana: 72 litrów
  • Gazowana: 48 litrów

Licznik promili

Wartość alkoholu w organizmie zwykle podawana jest w promilach. Potrzebujesz przeliczyć promile na procenty? Przelicznik promili to aplikacja dla Ciebie.

Jak używać licznika promili? Jedyne co musisz zrobić to podać ilość promili, którą chcesz przeliczyć na procenty. Wynik niemal od razu pojawi się na ekranie.

Przelicznik promili na procenty opiera się na wzorze matematycznym. Ile procent równy jest jeden promil?

1‰ = 1/10%

Z tej zależności w łatwy sposób można uzyskać wzór na przeliczanie promili na procenty. Wygląda on następująco:

Ilość promili / 10 = ilość procent

To właśnie ten wzór znajduje się w naszym algorytmie. Z jego pomocą możesz samodzielnie przeliczyć promile na procenty. W jaki sposób?

Przypuśćmy, że w Twoim organizmie znajduje się 0.78 promila. Chcąc dowiedzieć się ile to procent, musisz podzielić wartość promili przez 10. Po prostych rachunkach dowiesz się, że w Twoim organizmie znajduje się 0.078 procenta alkoholu.

W tabeli poniżej zamieściliśmy kilka przykładów:

PROMILE ‰ PROCENTY %
0.5 0.05
1.0 0.1
1.5 0.15
2.0 0.2
2.5 0.25
3.0 0.3

Przelicznik alkoholu

Zdarza się, że zawartość alkoholu w organizmie wyrażana jest za pomocą miligramów na litr wydychanego powietrza. Zapis tej jednostki to mg/L, czasami można spotkać się również z taką wersją: mg/dm3.

Chcesz przeliczyć miligramy na promile? Mamy coś dla Ciebie. Przelicznik alkoholu mg na promile to kolejna nowość na naszej stronie. Dzięki niemu przeliczysz miligramy na promile w mgnieniu oka.

I w tym przypadku przelicznik oparty jest na wzorze matematycznym. Do przeliczania miligramów na promile stosowany jest specjalny wskaźnik. Jego nazwa to Blood Breath Ratio, w skrócie BBR. Nie jest on jednakowy dla wszystkich krajów, w samej Europie stosowane są 3 różne wartości. W Polsce wynosi on 2100:1. Co to oznacza w praktyce?

Z zależności tego wskaźnika wyprowadzono wzór. To na nim bazuje nasz przelicznik alkoholu we krwi. Oto on:

Wartość w mg/L * 2.1 = wartość w ‰

Wciąż nic Ci to nie mówi? Pokażemy Ci kilka przykładów i wszystko stanie się jasne.

 • 0.02 mg/L * 2.1 = 0.042‰
 • 0.05 mg/L * 2.1 = 0.105‰
 • 0.1 mg/L * 2.1 = 0.21‰
 • 0.5 mg/L * 2.1 = 1.05‰

Proste, prawda? Poniżej znajdziesz tabelkę, w której zamieściliśmy więcej gotowych wyników:

Mg/L
0.05 0.105
0.1 0.21
0.15 0.315
0.2 0.42
0.3 0.63
0.4 0.84
0.5 1.05
0.6 1.26
0.7 1.47
0.8 1.68
0.9 1.89
1 2.1

Kiedy przyda Ci się ta wiedza? Co prawda większość alkomatów pokazuje wyniki w promilach, to jednak są urządzenia, które wyniki wyświetlają w miligramach na litr wydychanego powietrza. Dotyczy to w szczególności alkomatów stosowanych przez policję.

Jak widzisz, przelicznik alkoholu na wesele nie jest jedyną nowością w wirtualnym alkomacie. Przeliczniki jednostek zadomowiły się u nas na dobre.

Alkomat internetowy

Wiesz już, jakie tajemnice skrywa internetowy alkomat. Wiesz jak go obsłużyć, wiesz co odpowiada za jego działanie, ale wciąż Ci czegoś brakuje? Nie ma to jak praktyka!

Pokażemy Ci kilka przykładów obliczonych za pomocą internetowego alkomatu. Na potrzeby obliczeń zaprosimy do siebie dwie osoby.

 1. Kasia, 25 lat, 168 cm, 58 kg.
 2. Paweł, 30 lat, 190 cm, 90 kg.

Kasia:
Załóżmy, że Kasia:
 • Jest zmęczona po pracy,
 • Ogląda serial przed telewizorem,
 • Je kolację,
 • O godzinie 19 wypija 2 lampki wina:
  • Wino o zawartości 9% czystego alkoholu,
  • Każda lampka po 150 ml.
Jak prezentują się wyniki?
 • Aktualny poziom promili (chwilę po spożyciu): 0.01,
 • Maksymalny poziom promili: 0.41,
 • Przybliżona godzina wytrzeźwienia: 23:22.
Tym razem Kasia:
 • Jest wypoczęta,
 • Idzie na imprezę ze znajomymi,
 • Ostatni raz jadła kilka godzin temu,
 • O godzinie 22 wypija 3 piwa:
  • Pierwsze piwo wypija o 22:00, drugie o 22:15, trzecie o 22:30,
  • Piwo o zawartości 5,5% czystego alkoholu,
  • Każde piwo po 500 ml.
Wyniki:
 • Aktualny poziom promili (chwilę po spożyciu 3 piw): 0.06,
 • Maksymalny poziom promili: 1.65,
 • Przybliżona godzina wytrzeźwienia: 6:03 (następnego dnia).
Paweł:
Załóżmy, że Paweł:
 • Ma normalny poziom energii,
 • Ogląda mecz przed telewizorem,
 • Je przekąski,
 • W godzinach 20-21 wypija 4 piwa:
  • Pierwsze o godzinie 20:00, drugie o 20:30, trzecie o 21:00 i czwarte o 21:30,
  • Piwo o zawartości 5% czystego alkoholu,
  • Każde piwo po 500 ml.
Jak wyglądają wyniki?
 • Aktualny poziom promili (po spożyciu ostatniego piwa): 0.03,
 • Maksymalny poziom promili: 0.94,
 • Przybliżona godzina wytrzeźwienia: 5:03 (następnego dnia).
Tym razem Paweł:
 • Jest wypoczęty,
 • Idzie do baru ze znajomymi,
 • Ostatni raz jadł kilka godzin temu,
 • W godzinach 20-22 wypija 8 kieliszków wódki
  • Pierwszy o 20:00, każdy kolejny co 15 minut (ostatni o 21:45),
  • Wódka o zawartości 40% czystego alkoholu,
  • Każdy kieliszek po 40 ml.
Wyniki:
 • Aktualny poziom promili (po spożyciu ostatniego kieliszka wódki): 0.33,
 • Maksymalny poziom promili: 1.16,
 • Przybliżona godzina wytrzeźwienia: 5:19 (następnego dnia).

Tak prezentują się gotowe obliczenia. Przypominamy – bez względu na to, jak dokładny alkomat internetowy wybierzesz, wyniki nie mogą być uznane za 100% pewne.

Kalkulator trzeźwości

Czy kierowcy powinni wierzyć pomiarom wirtualnego alkomatu? Odpowiedź może być tylko jedna: zdecydowanie nie.

Kalkulator trzeźwości online nie jest certyfikowanym urządzeniem do pomiaru zawartości alkoholu we krwi. Na wyniki wpływ mają różne czynniki. Wystarczy, że pomylisz się przy wprowadzaniu danych, aby wynik został sfałszowany. Nie możemy wykluczyć także awarii systemu.

Pamiętaj, że nie istnieje coś takiego jak kalkulator trzeźwości dla kierowców! Nie masz własnego alkomatu? Podpowiadamy, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Wczoraj wieczorem wypiłeś kilka piw, a dziś musisz gdzieś jechać? Zanim wsiądziesz za kierownicę zbadaj swój stan profesjonalnym alkomatem. Certyfikowane urządzenia znajdziesz na stacjach paliw czy komisariatach policji. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

Najbliższa stacja jest daleko, a posterunek policji jeszcze dalej? Możesz sprawdzić swój stan za pomocą jednorazowego alkotestu. Testy kupisz w aptekach, a także supermarketach. Dobrze jest posiadać kilka takich testów w domowej apteczce, aby w razie potrzeby mieć je pod ręką.

Kalkulator alkomat

Można powiedzieć, że kalkulator alkomat online znasz już na wylot. Nie pozostaje Ci teraz nic innego, jak samemu sprawdzić jego działanie. Dasz się namówić?

A może zostało niewiele czasu do sakramentalnego „tak”, a przygotowań nie ma końca? Nie zaprzątaj sobie głowy alkoholem i napojami. Oddaj się w ręce profesjonalisty – kalkulator alkoholu na wesele policzy to za Ciebie!

Blogi to coś, co mógłbyś czytać dniami i nocami? Świetnie! Na naszym blogu rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące alkomatów, alkoholi i dzielimy się ciekawostkami. Zainteresowany? Kliknij tutaj.

Alkotest online

Na koniec zostawiliśmy smakowite kąski. Jakie?

"Wino pite w umiarkowany sposób otwiera umysł człowieka. Rzadko kiedy posiada mądrość ten, kto jest zupełnym abstynentem."

Talmud

"Jeśli poszukujesz prawdy w winie, poprzestań na jednej lampce."

Kazimierz Chyła

„Ludzie są podobni do wina — liche latami się psuje, a dobre staje się lepsze.”

Epikur

„To już jest koniec, nie ma już nic” – a właśnie, że jest! I to nie byle co. W ostatniej części artykułu znajdziesz alkotest online kalkulator w skróconej formie, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Gotowy?

FAQ

Czym jest wirtualny alkomat?

Wirtualny alkomat to aplikacja internetowa, która pozwala na szacunkowe obliczenie poziomu alkoholu w organizmie.

Jak działa wirtualny alkomat?

Wirtualny alkomat działa na podstawie algorytmów, w których zawarte są wzory matematyczne. Dzięki nim kalkulator promili jest w stanie oszacować wyniki.

Jakie dane muszę podać, aby kalkulator był w stanie oszacować wynik?

Niezbędne dane to: wzrost, waga, wypity alkohol.

Czy alkomat online posiada certyfikat?

Nie, alkomat online nie jest certyfikowanym urządzeniem do pomiaru poziomu alkoholu w organizmie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać w kalkulatora promili?

Kalkulator promili działa na każdym urządzeniu. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu.

Czy za korzystanie z wirtualnego alkomatu pobierane są opłaty?

Nie, wirtualny alkomat jest całkowicie bezpłatny.

Czy do korzystania z alkomatu online potrzebne jest konto?

Nie, nie wymagamy rejestracji na stronie.

Czy wyniki wirtualnego alkomatu są wiarygodne?

Wirtualny alkomat to dokładne narzędzie, jednak wyników nie można uznać za 100% pewne.

W jakiej formie prezentowane są wyniki?

Wyniki prezentowane są w formie tabeli oraz wykresu.

Chcę ponownie skorzystać z wirtualnego alkomatu później, czy będę musiał ponownie wprowadzać swoje dane?

Jeśli będziesz korzystał z tego samego urządzenia – nie. Dane i pomiary zapisywane są automatycznie.

Czy kalkulator promili to dobre urządzenie dla kierowców?

Nie, zdecydowanie odradzamy korzystanie z kalkulatora promili przed jazdą. Kierowcy powinni korzystać z certyfikowanych urządzeń.

Czym jest kalkulator alkoholu na wesele?

Kalkulator alkoholu na wesele to aplikacja, która pozwala obliczyć jaka ilość alkoholu i napojów będzie potrzebna na przyjęcie weselne.

Wirtualny alkomat/kalkulator alkoholu na wesele nie działa u mnie tak, jak powinien. Co mam zrobić?

Skontaktuj się z nami: [email protected] i opisz nam swój problem. Udzielimy Ci pomocy w możliwie najkrótszym czasie.

Brakuje mi pewnej funkcjonalności na stronie. Jak mogę się z wami skontaktować?

Napisz do nas: [email protected]. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.