O nas, kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem ludzi których połączyła idea, odpowiedzialnego spożywania alkoholu i przyjemności z życia. Alkohol jest dla ludzi ale należy uważać na zagrożenia związane ze spożywaniem alkoholu w nadmiarze.

Łączy nas pasja do programowania oraz przyjemność degustowania przeróżnych alkoholi. Wiadomo z pasji i przyjemności powstają najlepsze rozwiązania, wynikiem naszej pracy jest Wirtualny Alkomat Online. Oddajemy go Tobie drogi użytkowniku, bo chcemy się dzielić swoją wiedzą i wynikami naszej pracy.

Liczymy że dołączysz do nas.

Czym jest wirtualny alkomat

Wirtualny alkomat jest oprogramowaniem, zestawem algorytmów, który ma pomóc Tobie w ocenie skutków spożycia alkoholu. Zastosowane algorytmy są stale ulepszane, tak aby swoimi wynikami zbliżyć się do wskazań certyfikowanych alkomatów elektronicznych.

Otrzymany wynik powinien służyć do uświadomienia Tobie, że nawet niewielka ilość alkoholu może mieć wpływ na Twój organizm. Kalkulator promili wskazuje przez jaki okres czasu alkohol pozostaje w organiźmie.

Algorytmy oraz działanie oprogramowania są stale ulepszane, jeżeli masz jakieś uwagi lub sugestie to zapraszamy do kontaktu.

Misja

Naszą misją jest budowanie narzędzi pozwalających użytkownikom na rozwiązanie rzeczywistych problemów. Poprzez ciągłe udoskonalanie oprogramowania na podstawie opinii naszych użytkowników (szczególnie liczymy na Twoje uwagi), budujemy narzędzie, które spełni Wasze oczekiwania.

Ciągle podnosimy swoją wiedzę związaną z alkoholem i jego skutkami na organizm człowieka. Zdobywamy wiedzę oraz podnosimy umiejętności programistyczne tak, aby dostarczyć niezawodne oprogramowanie.

Dzielimy się zdobytą wiedzą z naszymi użytkownikami oraz służymy radą. W ten sposób chcemy wzbudzić świadomość wśród ludzi o skutkach picia alkoholu. Uświadamiać ich o możliwej granicy oraz pomagać.